(0382) 65-58-68 | 8 (063) 560-07-07
биозавивка ресничек

Біозавивка вій

Підкручування вій для отримання рівної і витонченої дуги брів на вигині – це в ідеалі прекрасне рішення, на досягнення якого спрямована прекрасна половина людства. І далеко не кожна дівчина зможе похвалитися завитками вій, декому сама природа зробила подарунок у вигляді прямих і рівних волосків на віях, але засмучуватися з цього приводу непотрібно: бажану форму вій легко зробити за допомогою біозавивки. Для прийняття рішення проводити цю процедуру, потрібно дізнатися все про її особливості та про те, як її проводять.

Що таке біозавивка вій?

Для підкручення природних вій в салоні краси, потрібно скористатися нестандартним варіантом – біохімічної завивки вій. Під способом мається на увазі, що потрібно додати витончений плавний вигин бровам, який подарувала сама природа, що обрамляють чутливу поверхню вії дівчини.

Сучасні дівчата не знають нічого про біозавивку вій. Вони плутаються в технології. Думають, що це звичайна завивка. Проведення косметичних процедур приблизно однакове, але тут в силу вступають агресивні складові, які надають щадящий вплив на шкіру лиця. Якщо доповнити очі дугоподібною формою вій, то погляд набуває значної виразності, через це потрібно перед біозавивкою вибрати технологію для завивки.

Плюси і мінуси

Переваги:

  • очі набувають виразності;
  • в очах з’являється емоційний блиск;
  • при біозавивці не відчувається біль;
  • препарат для зняття макіяжу не заподіє шкоди ефективно накрученим волосках.

З негативних сторін біозавивка потрібно перерахувати наступні фактори:

  • волоски вій можуть набувати трохи освітленого відтінку, що виражається в одному або двох тонах;
  • коригувати війкову завивку слід через кожні місяць-півтора, тобто, знову підкручувати вії, що відростають з часом;
  • якщо неправильно проводити процедури, вії слабшають і в деяких ділянках випадають.

Етапи та тривалість процедури

  1. Зазвичай, за добу до проведення біозавивки, дівчатам слід пройти патч-тестування. Препарат розтирається в невеликих кількостях на невеликих ділянках шкіри для виявлення появи на шкірі почервоніння, висипань дрібних вугруватих прищів або інших алергічних реакцій. Якщо запалення виявлено, то процес біозавивка відкладається на певний термін.
  2. На нижні повіки накладається мікроскопічний гідрогелевий прошарок. Така необхідність обумовлена розподілом нижніх вій з верхніми, щоб не заподіяти шкоди тонким тканинам від впливу косметики. Далі верхні вії піддаються процесу очищення від забруднюючих мікроскопічних часток за допомогою знежирювальних засобів.
  3. Бігуді для одноразового використання, або стрижневі слід акуратно прикріпити на верхню повіку, зблизивши на максимальну відстань інструмент з корінням. Це потрібно робити, наносячи швидко висихаючу клейову основу, що не перевищує 5-й міліметрів в ширину. Потім волоски вій акуратно піднімають пінцетом і, дотримуючись попердніх правил, обробляють чергову ділянку.
  4. Після закріплення вій, вони обробляються за допомогою особливого складу з розм’якшуючими властивостями. Він наноситься за допомогою втирання в середину волосків за таким принципом: волоски не повинні торкатися один до одного. Це робиться, щоб убезпечити слизову оболонку. Чим м’якша війкова структура, тим менше піде часу на біозавивку. Зазвичай, цей процес займає 10-15 хв.
  5. На наступному етапі отриманий результат слід закріпити. Залишок препарату для розм’якшення очищається ватною паличкою. Після цієї процедури, слід скористатися тим же принципом, нанести фіксуючу речовину. Після цього, війчасті волоски з особливою ретельністю розчісуються і покриваються лосьйоном для охолодження, і тримають близько 3-х хвилин. Після цього, липкий шар слід прибрати за допомогою спеціально призначеного розчину. Цей засіб не дасть прилипнути віям до бігуді. Його наносять ватною паличкою по обом кутам очей.

Протипоказання і можливі ускладнення

Завивати короткі волоски не рекомендується, тому, що це буде провокувати процес руйнування ослабленої структури вій. Також не рекомендовано проводити процедуру під час менструального циклу.

До складу засобу для біозавивки вій, включено неймовірну кількість різноманітних інгредієнтів, де також підвищений вміст, для прикладу, дисульфіду сірки, який часом не сприймається організмом. Внаслідок цього, може утворюватись прояв неприємних алергічних реакцій. Строго забороняється робити біозавивку під час вагітності, і, коли жінка вигодовує дитину грудьми.

Скільки часу протримається біозавивка?

Грамотно проведена процедура, зберігає ефект 3-4 місяці. Коли цей термін закінчиться, можна знову звернутися за допомогою до майстра або самостійно провести біозавивку вій в домашніх умовах.

Author Info

admin