(0382) 65-58-68 | 8 (063) 560-07-07
Как ухаживать за ногтями?

Як доглядати за нігтями?

Догляд за нігтями грає важливу роль в житті жінки, адже так приємно відчувати себе прекрасною до самих кінчиків пальців. Але до сих пір в народі гуляють міфи про те, як правильно потрібно доглядати за нігтями, що шкідливо, а що корисно для них. Спробуємо розібратися, чому варто вірити, а які твердження є повною дурістю.

Міф перший – покривати нігті гелем або акрилом шкідливо.

Насправді: таке покриття може пошкодити тільки в тому випадку, якщо майстер його неправильно завдав. Якщо ж технологія була дотримана, то ніякої шкоди не буде.

Міф другий – щоб зміцнити нігті, потрібно вживати в їжу желатин.

Насправді: желатин не входить до складу нігтів. Вони, як і волосся складається з кератину, тому желатин ніяк не може вплинути на зростання і товщину нігтьової пластини. Краще правильно харчуйтеся і ведіть здоровий спосіб життя.

Міф третій – нігті повинні дихати.

Насправді: всі поживні речовини, що впливають на ріст і здоров’я (в тому числі і кисень), нігті отримують з крові. Самі поглинати кисень з навколишнього середовища вони не здатні, у них немає для цього можливостей. Тому регулярне покриття нігтів лаком не заважає їм дихати, а навпаки, сприяє збереженню необхідного рівня вологості.

Міф четвертий – лак для нігтів потрібно зберігати в холодильнику, так він довго не засохне.

Насправді: постійне перебування лаку в холодильнику термін придатності йому не продовжить. Врятувати від засихання може тільки щільно закритий ковпачок і використання продукту до закінчення рекомендованого терміну.

Міф п’ятий – якщо нафарбувати нігті і занурити руки в холодну воду, то лак висохне швидше.

Насправді: щоб лак висох потрібно прискорити випаровування летючих речовин, а занурення рук в воду, навпаки, буде перешкоджати цьому процесу. Краще сушити нігті в теплому приміщенні. І не потрібно на них дмухати, струмінь повітря може створити на покритті крейді бульбашки, і нігті доведеться перефарбовувати.

Міф шостий – обов’язково потрібно видаляти кутикулу.

Насправді: кутикула захищає нігтьову пластину від попадання бактерій в нігтьове ложе. А її видалення може викликати запалення або сприяти розвитку інфекції. Також при регулярному видаленні цієї тканини нова кутикула буде рости більш грубою і товстої.

Міф сьомий – в салон потрібно ходити зі своїми інструментами для обробки нігтів, щоб нічим не заразитися.

Насправді: краще просто заздалегідь дізнатися у майстра, скільки разів в день і яким чином обробляються інструменти в салоні, як часто купуються нові і викидаються старі прилади. Якщо салон дорожить своїми клієнтами, то інформацію вам нададуть охоче і з усіма подробицями. А ось якщо ви все-таки не впевнені в порядності обслуговуючого персоналу, то краще пошукати інше місце. А носити власні інструменти нікуди не варто. Зрештою, ви їх теж навряд чи дезінфіціруете належним чином.

Author Info

admin