(0382) 65-58-68 | 8 (063) 560-07-07
Карбокситерапия

Карбоксітерапія

Літо вже в розпалі, тому варто зробити все можливе, щоб добре виглядати на пляжі. Додаткові кілограми, не надто пружна шкіра і целюліт – це проблеми, з якими стикається багато жінок. Домашній догляд допомагає поліпшити якість шкіри, але не дасть нам бажаний результат. З карбоксітерапіі все по-іншому.

 

Що це за лікування і які його наслідки?

Карбоксітерапія – це підшкірне або внутрішньошкірне введення медичного вуглекислого газу або вручну, або за допомогою спеціального пневматичного пістолета. Цей вид терапії абсолютно безпечний, мінімально інвазивний і дуже ефективний. Карбоксітерапія використовується для омолодження шкіри, зменшення целюліту, розтяжок і позбавлення від зайвих кілограмів. Вона також допомагає в лікуванні псоріазу та алопеції.

Вуглекислий газ робить благотворний вплив на наш організм, що було детально задокументовано дослідниками. Уже в 1930-х роках французькі лікарі виявили, що купання у воді, насиченій цим газом, допомагає в лікуванні ран, що мляво гояться. З тих пір вуглекислий газ використовується для лікування серцево-судинних захворювань. Позитивні ефекти цього методу лікування були швидко помічені пацієнтами, оскільки це призвело до значного поліпшення зовнішнього вигляду окремих частин тіла. Також лікування вуглекислим газом використовується в естетичній медицині з вражаючими результатами.

 

Як же впливає вуглекислий газ на організм?

Медичний вуглекислий газ покращує кровообіг в тому місці, де він буде застосовуватися. Таким чином, поживні речовини краще засвоюються тканинами, а виведення токсинів з організму набагато ефективніше. Карбоксітерапія також збільшує кількість кисню в клітинах шкіри, що викликає ліполітичний ефект. Процедура може застосовуватися до окремих частин тіла – обличчя, живота, стегон, рук, сідниць. Метод покращує тонус шкіри, робить її більш гладкою, пружною, сяючою і виглядає вона більш здоровою. Ефекти карбоксітерапіі видно після двох процедур. Їх кількість визначається фахівцем в залежності від серйозності проблеми, про яку повідомив пацієнт.

 

Протипоказання до виконання процедури

На жаль, не всі можуть отримати вигоду з карбоксітерапії. Астма і порушення дихання є одними з основних протипоказань. Процедура не може бути виконана вагітним жінкам і годуючим матерям. Крім того, процедуру неможливо провести у хворих на рак, після серцевого нападу, з неконтрольованим артеріальним тиском і після великої операції.

Author Info

admin