(0382) 65-58-68 | 8 (063) 560-07-07
контурная пластика лица

Процедури, спрямовані на корекцію овалу обличчя

Коли зовнішні засоби або вправи виявляються не є ефективними, для корекції овалу обличчя можна скористатися технологіями, наявними в арсеналі у косметологів і пластичних хірургів. У цій ситуації підійдуть такі процедури ін’єкційного характеру:

  • Контурна пластика, коли для поліпшення стану шкіри і форми обличчя робляться ін’єкції препаратів гіалуронової кислоти. Заповнюючи за допомогою цих засобів западини і порожнечі, зволожуючи шкіру, відбувається вирівнювання шкірної поверхні, запускаются процесси природного метаболізму, тобто омолодження. Однак результат процедури не є постійним, через 6-8 місяців, ін’єкції необхідно повторити.
  • Нитковий ліфтинг, коли за допомогою певних препаратів, що розсмоктуються або синтетичних волокон, вдається створити каркас для шкіри обличчя.

Апаратна косметологія пропонує такі методики для поліпшення контурів овалу обличчя:

  • RF-ліфтинг, заснований на глибокому нагріванні тканин в потрібному місці, що призводить до запуску природного процесу омолодження і підтяжки шкіри.
  • SMAS-ліфтинг, який базується на використанні ультразвукових хвиль, що впливають не тільки на глибоко розташовані структури шкіри, а й м’язи. При цьому, процедура дає моментальний ефект, наростаючий з часом.

Незважаючи на свою травматичність, затребуваними є і методи пластичної хірургії. Зокрема, домогтися найбільш істотного перетворення вдасться за допомогою кругової підтяжки обличчя. До операції вдаються зазвичай в тих випадках, коли апаратна або ін’єкційна косметологія вичерпала свої можливості. Отриманий ефект виявиться довгостроковим і максимально вираженим. Однак важлива умова – результат напряму залежатиме від майстерності і професіоналізму лікаря.

Author Info

admin