(0382) 65-58-68 | 8 (063) 560-07-07
детские стрижки

Дитячі костюмчики

У нашому інтернет-магазині Lola ви зможете замовити якісний одяг для найменших. Ми надаємо речі з натуральних матеріалів, у яких вашому малюку буде максимально зручно та безпечно пізнавати світ. У нашому каталозі представлені всі предмети одягу для новонароджених, як комплекти, комбінезони, так і шапочки, шкарпетки та інше. Ми допоможемо вам скласти перший гардероб для дітей, які тільки-но з’явилися на світ.

Що має бути у гардеробі новонародженого

Обов’язковими елементами гардеробу хлопчика мають бути:

  • комплекти з лонгсліву та штанців з м’якого трикотажу;
  • боді з короткими та довгими рукавами;
  • футболки, повзунки з м’якої тканини, що не викликає алергії та подразнень на шкірі;
  • сліпи з бавовни;
  • комфортний одяг для сну та відпочинку вдома.

Підбирати одяг для найменших потрібно уважно, звертаючи увагу на пору року та температуру. Коли настає міжсезоння, дуже важливо, щоб були теплі і м’які комбінезони з дихаючої тканини. Одягати дитину надвір необхідно на один шар більше, ніж батьків. При цьому не можна перестаратися, щоб шкіра малюка не пріла в жарких кофтах і ковдрах. Що стосується кольорової гами, віддайте перевагу речам світлих, ніжних тонів, які не дратуватимуть немовля. Яскраві елементи гардеробу найкраще залишити на старший вік.

Правила підбору першого костюма

На сьогоднішній день виробники надають маленьким «покупцям» костюми в різних виконаннях. Це стосується як кольору та дизайну, так і сезону. Важливо правильно підібрати набір для носіння у міжсезоння. Найкращим рішенням стане покупка трикотажного костюма або в’язаного з м’якої дитячої пряжі комбінезону, шапочки, пінеток.

На «вихід» для хлопчика можна купити представницький та милий костюм із піджаком, брючками та метеликом. Всі ці вироби виконані з урахуванням дитячої анатомії, рухливості, тому ніякі елементи не заважатимуть та сковуватимуть рухи новонародженого. Для дівчинки можна підібрати костюм у більш яскравих відтінках із забавним принтом.

Основні рекомендації щодо вибору одягу для новонароджених

1. Колір, фасон. Найчастіше батьки купують одяг для дітей за стандартом залежно від статі: для хлопчиків – синій, для дівчаток – рожевий. У нашому магазині ви можете вибрати як речі таких відтінків, так і універсальні модні речі, які ідеально підійдуть дівчаткам та хлопчикам.
2. Розміри. Дуже важливо знати параметри дитини при купівлі одягу для неї. Речі не повинні бути занадто тісними, але й вільними, оскільки важливий комфорт у рухах дитини;
3. Матеріал. Рекомендується підбирати одяг з натуральних гіпоалергенних тканин, м’які та міцні речі.

Купити Игрушки також можна в інтернет-магазині Lolo.

Author Info

admin