(0382) 65-58-68 | 8 (063) 560-07-07
Миндальный пилинг SIMILDIET

Мигдальний пілінг SIMILDIET

Популярність виражається не тільки новомодними речами і косметикою, але і здоровою і сяючою шкірою! Якщо для вас вийти на вулицю без косметики звучить абсурдно, то мигдальний пілінг – це те, про що вам варто дізнатися! Неймовірне очищення і результативна робота з дефектами шкіри – мрія кожного, тим більше, що це абсолютно безпечно!

 

Опис і переваги мигдалевого пілінгу

Мигдальний пілінг готується на основі фруктових кислот. Мигдальний кислота вважається найбезпечнішою і результативніше сприймається найбільш проблемною шкірою. Після процедури, не потрібний час для відновлення тканини. Такий вид поверхневого пілінгу можна проводити в будь-який час року для шкіри обличчя, в районі декольте і видимих ​​ділянок рук.

Склад такого пілінгу містить невисокий рівень концентрації, на відміну від серединного пілінгу. У цій процедурі, крім мигдальної кислоти, містяться яблучна, саліцилова, гліколева, після використання яких варто приділити час для регенерації шкіри.

Зняття шкірного запалення, усунення аргіроз, робота з розширеними порами, мімічними зморшками та іншими проблемами верхніх шарів епідермісу – бажання, які можливо здійснити за рахунок цієї процедури.

 

Лінія Simildiet представляє

Фармацевтичне підприємство Simildiet має свої погляди і принципи, яких вони дотримуються – це глобальний метод усунення проблем. Одне ім’я фірми говорить про себе – «Дієта для шкіри». Виробництво продукції будується на використанні персональних формул компанії. І одним з таких комплексних препаратів, створених для поліпшення краси і здоров’я, є мигдальний пілінг Simidiet.

Показання для застосування:

  • Зняття вікових змін (висока розтяжність, складки, нерівності, аргирія шкіри);
  • Профілактика фото – і хроно – старіння;
  • Підготовка тіла до процедур: поверхневий, глибокий, серединний пілінги, пластичні операції, лазерна шліфовка;
  • Коригування та виправлення гіперпігментації.

 

Реалізація процедури

  1. Проведення промивання тканини спеціальними косметологічними препаратами (підходящими для певного типу шкіри);
  2. Нанесення розчину і рівномірний розподіл суміші на оброблювану область шкіри (кількість шарів залежить від чутливості тканини, її типу), період вбирання і оброблення – 5-20 хвилин.
  3. Полоскання прохолодною водою, видалення залишків суміші, просушування шкіри паперовими рушниками.
  4. Поживна маска SIMILCARE, період очікування 15 хвилин (залишки втирати до повного всмоктування або змити).

Курс процедур: 4-8 процедур (інтервалом 1-2 тижні).

Author Info

admin