(0382) 65-58-68 | 8 (063) 560-07-07
Польза уксуса для волос

Користь оцту для волосся

Класичний столовий оцет здавна застосовували люди, як засіб для догляду за волоссям, шкірою обличчя і тіла. Яблучний, винний, будь-який інший брали і використовували. Наука в XXI столітті не спростовує той факт, що засіб цей для краси і здоров’я корисний. З покоління в покоління передається традиція.

Якщо волосся розчином оцту обполоснути, не змивати його, вони будуть міцними, засяють. Шкіра стане більш пружною, відновиться природна мікрофлора.

 

Позитивний вплив оцту

У різних видів оцту різний склад. У косметології застосовується слабкий розчин самих різних його видів. Крім корисних речовин, які проникають разом з ним в клітини, важлива здатність змінювати кислотно-лужний баланс. За допомогою оцту легко підтримувати в ідеальному стані чутливу і суху шкіру. Він допоможе позбутися акне, фурункулів, прищів, подразнень, зміцнить імунітет і не дасть заразитися грибковою інфекцією, усуне лупу.

Оцет має дезинфікуючі властивості. Ще він відновлює водний обмін в клітинах зовнішнього шару епітелію і волосся. Природні механізми захисту від негативних факторів набирають силу.

 

Застосування:

  • тонік для обличчя;
  • ополіскувач для волосся;
  • додавати в воду, якщо приймається ванна.

Його рівень pH ідеально підходить. Омертвілі клітини, з яких складається верхня частина волосся і шкіри, споживають вологу за рахунок гідрофобних і гідрофільних зв’язків. Важливий для цього саме pH. Багато факторів впливають на гідрофобні і гідрофільні зв’язки. Якщо вони порушені, волосся січеться, стає ламким, шкіра починає лущитися, прискорюється процес відмирання її клітин. Змінюються властивості мембран, руйнується структура цитоплазми, органели не в силах при таких обставинах виконувати свої функції. Може з’явитися запалення шкіри.

Після застосування розчину оцту, волога знову починає в потрібній кількості надходити. Дерматити, лущення, подразнення на шкірі, випадання волосся, раннє облисіння у чоловіків можливо усунути, якщо час від часу користуватися цим засобом – раз на тиждень або навіть через день.

 

Застосовувати з обережністю

Оцет, будь-який його вид, треба застосовувати у вигляді слабкого розчину. Він може не тільки допомогти, але й навпаки порушити водний обмін, перешкоджати йому, привести до сухості шкіри, ламкості волосся. Це кислота все ж. Можна навіть обпектися.

Особливості взаємодії з хімічними речовинами, які залишаються на шкірі після застосування миючих засобів, треба враховувати, застосовуючи оцет. Він нейтралізує їх вплив. Улюблений шампунь з бальзамом ополаскивателем раптом здасться не таким хорошим. А все тому, що оцет нейтралізує вплив ополіскувача.

З іншого боку він створює сприятливі умови для використання професійних засобів, сприяє їх швидкому засвоєнню. Після застосування оцту бажано нанести маску. Спочатку варто застосовувати шампунь, потім оцет, а потім бальзам або кондиціонер. Його краще змити, якщо планується застосування додаткових препаратів по догляду. Але можна і не змивати, почекати трохи, перед їх використанням – хвилин тридцять або годину. Хімічні реакції з компонентами, які містяться в оцті, можуть знижувати ефективність маски, бальзаму, крему. Максимально ефективною буде маска з натуральних компонентів, які не змінюють pH – з касторової, оливкової, реп’яхової олії або навіть вершкового масла, наприклад.

Author Info

admin