(0382) 65-58-68 | 8 (063) 560-07-07
поиск работы за рубежом

Як швидко і безпечно знайти роботу за кордоном

У зв’язку з важкою фінансово-економічною ситуацією в Україні, карантинними обмеженнями, пов’язаними з незгасаючою пандемією коронавирусу, все більше громадян виявилося в пошуках роботи за кордоном. Оптимальний варіант для пошуку роботи за кордоном – скористатися послугами відомого JobPortal. Цей ресурс дозволяє зв’язуватися з потенційним роботодавцем безпосередньо на сайті.

 

Переваги JobPortal

Для тих, хто шукає роботу, JobPortal пропонує можливість безкоштовного навчання за методикою рекрутменту, участі у зустрічах з потенційними роботодавцями, отримання консультації від експертів з працевлаштування за кордоном. Крім того:

  • компанії мають можливість проводити презентації з подальшим підбором кандидатів на вакансію;
  • для шукачів роботи, є програми підтримки і наставництва;
  • можна відправляти свої вакансії одночасно в кілька країн;
  • роботодавці можуть проводити презентацію своєї компанії на спеціальному сайті Джобпортала.

На Джобпорталы вам доступна можливість розміщення своєї вакансії, заповнення типової форми, в якій вказані вимоги до претендентів, а також умови винагороди за знаходження потрібних кандидатів. Роботодавцям є можливысть, крім розміщення вакансій, брати участь в різноманітних конкурсах та акціях, відстежувати ефективнысть підбору кандидатів на порталі.

 

Переваги для роботодавців

Джобпортал дозволяє розміщувати вакансії на різних мовах (англійська, російська, українська). Крім того, ресурс дозволяє проводити спілкування з претендентами, приймати їх резюме. На порталі, здобувачі роботи зможуть ознайомитися з інформацією про компанії, умови роботи, рівень матеріальної винагороди (заробітна плата, премії, бонуси), відгуки працюючих в компанії співробітників.

Крім іншого, Джобпортал пропонує роботодавцям різноманітні освітні тренінги, програми, відеокурси, майстер-класи, відеокурси, що допомагають ефективно підбирати і навчати персонал. Для рекламодавців надається можливість ведення власних блогів, написання коментарів, надання відповідей на питання здобувачів.

Author Info

admin