(0382) 65-58-68 | 8 (063) 560-07-07
вибрати спортивний костюм

Як правильно вибрати спортивний костюм

Любов та повне прийняття з першого погляду — саме так чоловіки говорять про спортивний костюм уже після першої примірки. Здається, що весь гардероб перестає існувати, тому що кожного разу, коли потрібно кудись вийти, не знаходиться більш зручного та комфортного одягу, ніж комплект зі штанів та худі. На щастя, мода підтримує цю тенденцію, тому спортивні костюми від українського бренду Listikoff вже давно стали улюбленцями покупців.

Рекомендації щодо вибору: як не помилитися

Щоб костюм став справді універсальним одягом, потрібно відповідально поставитися до його вибору. Головне — склад тканини та якість, адже від цього залежить довговічність і комфорт. Найчастіше виробники використовують трикотаж для виготовлення одягу, адже ця тканина універсальна, довго служить і невибаглива у догляді. Ще один важливий параметр – комплектація:

  • літні комплекти – включають шорти, футболку, бриджі, кофту;
  • зимові комплекти – теплі штани, утеплене худі, світшот.

Наявність утеплювача визначає сезонність, адже для зими логічно купувати костюм, як мінімум на флісі. Якщо це одяг для занять спортом, то найкраще купувати модель із мінімум декоративних деталей, які можуть якось завадити під час тренувань.

Розмір тут може бути різним. Наприклад, якщо ви хочете, щоб костюм сидів по фігурі, варто вибирати розмір, що ідеально облягає ваші параметри — для цього дивіться розмірну сітку конкретного виробника. Однак багато чоловіків віддають перевагу стилю oversize, а для цього варто брати модель на розмір більше, якщо сам по собі костюм не вільного крою.

Author Info

admin