(0382) 65-58-68 | 8 (063) 560-07-07
баня для похудения

Чи актуальна баня для схуднення?

Безумовно, найкращий варіант для схуднення – російська баня. Не турецький хамам, фінська сауна або римські терми, що зараз модні, а звичайнісінька російська баня.

 

Схуднення

У бані людина рясно потіє, разом з потом з організму виходять токсини, шлаки та інші шкідливі речовини. Важливо розуміти, що ці речовини чинять негативний вплив не тільки на шкіру, але і на організм в цілому. Російська лазня і віник – це дві нероздільні речі, одне без іншого уявити дуже складно. Для схуднення краще всього підходить класика – звичайний березовий віник. Корисні елементи, що містяться в березових листах, мають загальнозміцнюючу дію. Такий віник виводь токсини набагато ефективніше, ніж поширені аналоги з евкаліпта або дуба.

Перед тим, як відправитися в лазню для позбавлення від зайвих кілограмів, не забудьте помитися. Дана необхідність може здатися дивною, але це необхідно – прийміть душ з милом і почекайте, поки тіло висохне. Ця процедура дозволяє видалити жировий шар і відкриває тіло для пару і віника. Щоб банні процедури ефективніше позначалися на вазі, розтирайте тіло медом. Розтирання необхідно робити саме в лазні, а не в парній. Мед наноситься на чисте тіло, хвилин через 5 після цього, його можна змити. Він не просто намазується, а втирається і розтирається по тілу.

 

Чого не варто робити

Баня для схуднення може бути корисною, якщо тіло правильно підготовлено. Як вже говорилося вище, необхідно утримуватися від пиття за 2 години до відвідування лазні. Після лазні намагайтеся вживати менше рідини, а краще взагалі утримуйтеся від її вживання протягом 4-х годин. Це складно, проте виконання цієї умови істотно підвищує ефективність бані.

Під час банних процедур не варто пити, але, якщо спрага занадто сильна, можна прополоскати рот. Для цього підійде будь-який кисло-солодкий напій, наприклад, морс. Газована вода в лазні протипоказана – її вживання зведе весь ефект до нуля. Зрозуміло, від вживання алкоголю в лазні так само варто утриматися, даний тип напоїв не тільки негативно позначається на вазі, але і небезпечний для здоров’я. Перед відвідуванням бані, варто утримуватися від їжі, після банних процедур так само не варто наїдатися. Організму необхідно відпочити хоча б годину, після спливу цього строку можете перекусити.

Author Info

admin